Aktualności

KONKURS SCENARIUSZOWY „TRZY KORONY - MAŁOPOLSKA NAGRODA FILMOWA”

02 maja 2018
KONKURS SCENARIUSZOWY „TRZY KORONY - MAŁOPOLSKA NAGRODA FILMOWA”

Termin składania scenariuszy upływa 30 czerwca!

Województwo Małopolskie ogłasza kolejną edycję konkursu na najlepsze scenariusze filmowe pt. „Trzy Korony – Małopolska Nagroda Filmowa”. Nagrody w Konkursie przyznawane są w dwóch kategoriach: za scenariusz dokumentalny laureat Konkursu otrzyma 20 000 zł, w kategorii filmów fabularnych przewidziano trzy nagrody pieniężne – za pierwsze miejsce – 40 000 zł, drugie – 30 000 zł i trzecie – 15 000 zł. 

Zarówno w przypadku scenariuszy filmów dokumentalnych, jak i scenariuszy filmów fabularnych termin zgłoszeń upływa dnia 30 czerwca 2018 roku. 

Organizatorem jest Samorząd województwa małopolskiego razem z partnerami: Krakowskim Biurem Festiwalowym oraz Polskim Instytutem Sztuki Filmowej.

W skład Komisji Selekcyjnej weszło po dwóch przedstawicieli organizatorów. Natomiast Jury to uznani polscy specjaliści z branży filmowej: prof. Jerzy Stuhr (aktor filmowy i teatralny, reżyser, pedagog, profesor sztuk teatralnych, pisarz i polonista), prof. dr hab. Tadeusz Lubelski (teoretyk i historyk filmu, krytyk filmowy, tłumacz i encyklopedysta) i Łukasz Maciejewski (dziennikarz, krytyk filmowy, krytyk teatralny). Członków Komisji Selekcyjnej i Jury powołuje i odwołuje Zarząd Województwa Małopolskiego.

Więcej informacji:
www.malopolska-nagroda-filmowa.pl

Komentarze - facebook

Komentarze - Filmforum

Zaloguj się, by skomentować
Powrót do listy aktualności Powrót do listy aktualności