Aktualności

5. Se-ma-for Film Festival ogłasza nabór animacji.

28 marca 2014
5. Se-ma-for Film Festival ogłasza nabór animacji.

Do 30 czerwca można zgłaszać filmy na międzynarodowy Se-ma-for Film Festiwal. 

Wszystkich twórców animacji zapraszamy do udziału w piątej edycji Se-ma-for Film Festivalu. W ramach Festiwalu odbędą się dwa konkursy: Międzynarodowy Konkurs na Najlepszy Film Animowany Wykonany w Technikach Poklatkowych oraz Konkurs Polski na Najlepszy Film Animowany Zrealizowany w Warunkach Profesjonalnych.

Pierwszy z konkursów obejmuje wyłącznie filmy wykonane w technice poklatkowej, natomiast konkurs polski dopuszcza filmy wykonane w dowolnych technikach animacji. Twórcy z Polski oraz polscy koproducenci mogą zgłaszać swoje filmy w obydwu kategoriach.

Termin zgłaszania filmów upływa 30 czerwca 2014 roku. Aby wziąć udział w selekcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie http://www.festival.se-ma-for.com/form2/formularz.php, a następnie przesłać mailowo na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

Regulamin konkursów znajduje się na stronie:  http://www.festival.se-ma-for.com/uploads/sfMediaBrowser//regulamin-se-ma-for-film-festival-2014.pdf

szczegóły: www.festival.se-ma-for.com

 

Komentarze - facebook

Komentarze - Filmforum

Zaloguj się, by skomentować
Powrót do listy aktualności Powrót do listy aktualności