Aktualności

KAMERALNE LATO 2015 otwiera nabór filmów!

20 kwietnia 2015
KAMERALNE LATO 2015 otwiera nabór filmów!

Rozpoczął się nabór do trzech konkursów filmowych odbywających się w ramach 8. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych w Radomiu.

3 KONKURSY

Do Konkursu Głównego można zgłaszać krótkometrażowe filmy do 40 minut, wyprodukowane przez zawodowych twórców filmowych lub studentów i absolwentów szkół artystycznych. Filmy wybrane w wyniku selekcji powalczą o Nagrodę Główną - ZŁOTEGO ŁUCZNIKA.

Po raz drugi w historii festiwalu filmy można zgłaszać także do Konkursu Filmów Niezależnych - sekcji przeznaczonej dla wszystkich filmowców tworzących poza głównym obiegiem produkcji i dystrybucji audiowizualnej. Filmy powinny trwać do 40 minut.

Konkurs Filmów Odrzutowych HYDE PARK koncentruje się z kolei na promocji początkujących filmowców amatorów oraz prezentacji filmów krótkometrażowych, które nie mieszczą się w standardowej klasyfikacji gatunkowej. Filmy nie mogą być dłuższe, niż 15 minut.

ZGŁOSZENIA

Filmy do każdego z trzech konkursów, wraz z dokładnie wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, należy przesyłać do dnia 18 maja 2015 r. na adres:

Stowarzyszenie "FILMFORUM"
ul. Mińska 25 - bud. 8
03-808 Warszawa
(Soho Factory)

Szczegółowe informacje i formularze zgłoszeniowe dostępne na stronie: www.kameralnelato.pl.

Komentarze - facebook

Komentarze - Filmforum

Zaloguj się, by skomentować
Powrót do listy aktualności Powrót do listy aktualności