Aktualności

OFFELIADA otwiera nabór filmów

07 kwietnia 2016
OFFELIADA otwiera nabór filmów

Do 18 września można zgłaszać filmy do konkursu organizowanego w ramach X Ogólnopolskiego Festiwalu Filmowego „OFFELIADA”

Trwają przygotowania do 10 edycji Festiwalu Filmowego OFFELIADA, który odbędzie się w Gnieźnie w dniach 17-21 sierpnia 2016 roku. 

Do Festiwalu zgłaszać można filmy o dowolnej tematyce, zrealizowane w 2015 lub 2016 roku. Maksymalny czas trwania filmu nie powinien przekraczać 30 minut. Termin nadsyłania filmów upływa w dniu 18 września 2016 r. (decyduje data stempla pocztowego).

Filmy zakwalifikowane do Konkursu zostaną ocenione przez Jury Główne Festiwalu, Jury Studenckie, Jury Dziennikarzy oraz Jury Młodego Widza. Jury Główne przyzna Główną Nagrodę Festiwalu: „OFFELIĘ” osobno w trzech kategoriach: fabuła, dokument, animacja. Ponadto, filmy mają szansę na zdobycie m.in.: Nagrody Jury Studenckiego: „HAMLETA” oraz Nagrody Specjalnej Prezydenta Miasta Gniezna: „KLAUDIUSZA” za Najlepszy Film z Pierwszej Stolicy Polski.

X Ogólnopolski Festiwal Filmowy „OFFELIADA” znajduje się w grupie festiwali przyznających nominacje do Nagród Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego.

Więcej informacji - www.offeliada.pl

Komentarze - facebook

Komentarze - Filmforum

Zaloguj się, by skomentować
Powrót do listy aktualności Powrót do listy aktualności