Aktualności

Zgłoś się do Przedszkola Filmowego w Szkole Wajdy i zrób swój pierwszy film

24 kwietnia 2014
Zgłoś się do Przedszkola Filmowego w Szkole Wajdy i zrób swój pierwszy film

Do 7 maja trwa rekrutacja do nowej edycji Przedszkola Filmowego w Szkole Wajdy. Do udziału zapraszamy licealistów i studentów pierwszych lat studiów. Udział w programie jest bezpłatny.  

Przedszkole Filmowe to program skierowany do młodych ludzi, uczniów szkół średnich i studentów pierwszych lat studiów, którzy interesują się filmem. Zapraszamy wszystkich powyżej 15 roku życia, którzy podjęli już pierwsze próby fotograficzne, filmowe lub literackie. Nie wymagamy dużego doświadczenia filmowego, szukamy za to ludzi, którzy mają potencjał, aby rozwijać się w tym kierunku. Stawiamy na osoby wrażliwe, a jednocześnie potrafiące przekonać innych do swojej idei czy pomysłu. 

Przedszkole poprowadzą: Edyta Wróblewska, Maciej Cuske i Marcin Sauter – absolwenci Szkoły Wajdy, jedni z najzdolniejszych dokumentalistów młodego pokolenia, autorzy filmów pokazywanych i nagradzanych podczas festiwali na całym świecie.

Na zajęcia zapraszani są mistrzowie filmu polskiego, tacy jak: Andrzej Wajda, Wojciech Marczewski, Marcel Łoziński, Jacek Bławut oraz inni profesjonaliści z branży filmowej: operatorzy, dźwiękowcy, montażyści, producenci. 

Szczegóły na www.wajdaschool.pl

Komentarze - facebook

Komentarze - Filmforum

Zaloguj się, by skomentować
Powrót do listy aktualności Powrót do listy aktualności