Aktualności

"MASTERCLASS - Szkoła Filmowania" - znamy już wszystkich wykładowców!

11 października 2016
"MASTERCLASS - Szkoła Filmowania" - znamy już wszystkich wykładowców!

Znamy już nazwiska wszystkich wykładowców, którzy poprowadzą zajęcia praktyczne w ramach "MASTERCLASS - Szkoła Filmowania".

Koordynatorem programowym warsztatów jest aktor Mateusz Damięcki. Opiekunami artystycznymi projektu będą w tym roku reżyserzy Łukasz Grzegorzek i Jan Hryniak.

Zajęcia z realizacji obrazu poprowadzi Adam Palenta ("Baby Bump"), warsztat z realizacji dźwięku Dorota Nowocień ("Ekscentrycy", "Karbala"), kurs montażu filmowego Marcin Kot Bastkowski ("Ogniem i mieczem", "Dywizjon 303"), a warsztaty z organizacji produkcji Kamil Przełęcki ("Katyń", "Zemsta").

Do udziału w warsztatach zapraszamy młodzież w wieku: 16-25 lat. Warsztaty będą odbywały się w trybie weekendowym. Termin naboru kończy się w dniu 17 października 2016 r.

Uczestnicy warsztatów zrealizują własne filmy krótkometrażowe, które zostaną zaprezentowane szerokiej publiczności w warszawskim Kinie KINOTEKA.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie FILMFORUM, Warszawska Szkoła Filmowa i XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Warszawie.

Warsztaty współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa.

Patronat: Filmoteka Szkolna

Komentarze - facebook

Komentarze - Filmforum

Zaloguj się, by skomentować
Powrót do listy aktualności Powrót do listy aktualności