Aktualności

Norwesko-Polska Akademia Filmu i Fotografii

20 grudnia 2013
Autor: Maciej Dominiak,
Norwesko-Polska Akademia Filmu i Fotografii

W kwietniu 2014 roku rozpoczynamy realizację międzynarodowego projektu edukacyjnego, realizowanego wspólnie ze Stowarzyszeniem JAROCIN XXI, Deichmanske Bibliotek w Oslo, Polskim Klubem Fotograficzno-Turystycznym w Norwegii oraz Centrum Kultury Søndre Holmlia.

NORWESKO-POLSKA AKADEMIA FILMU I FOTOGRAFII to kompleksowy program edukacji filmowej i fotograficznej, przygotowany z myślą o mieszkańcach Polski i Norwegii w wieku 16-50 lat.

W ramach Akademii zostaną zorganizowane warsztaty, wystawy i pokazy filmowe. Przedsięwzięcie  pozwoli uczestnikom z Polski i Norwegii na realizację wspólnych działań artystycznych i poznanie kultury obu krajów. Filmy i prace fotograficzne zostaną zrealizowane pod profesjonalną opieką artystyczną, na wysokim poziomie technicznym i artystycznym. 

Zakres geograficzny projektu obejmie obszar Norwegii i Polski (międzynarodowa rekrutacja uczestników oraz realizacja warsztatów, wystaw fotograficznych, prelekcji, prezentacji i przeglądów filmowych). Wydarzenia w ramach projektu odbędą się w Norwegii (Oslo) oraz w Polsce (Jarocin, Warszawa, Radom).

 

Komentarze - facebook

Komentarze - Filmforum

Zaloguj się, by skomentować
Powrót do listy aktualności Powrót do listy aktualności