Projekty

SPOTSHOT – Academy of Social Advertising

SPOTSHOT – Academy of Social Advertising

Projekt SPOTSHOT – Academy of Social Advertising jest wpisanym w formułę międzynarodowej wymiany młodzieży programem edukacji społeczno-kulturalnej zainicjowanym przez młodych ludzi z Francji, Włoch, Węgier i Polski. SPOTSHOT będzie realizowany w oparciu o nowoczesne techniki audiowizualne, wykorzystujące film jako narzędzie edukacji społecznej i swobodnego dialogu międzykulturowego w gronie młodych ludzi pochodzących z różnych krajów. Celem projektu w wymiarze artystycznym jest realizacja w międzynarodowym gronie krótkich filmów reklamowych o tematyce społecznej. Filmy zrealizowane przez uczestników projektu zostaną wykorzystane w  kampaniach internetowych prowadzonych przez organizatorów.

Pod okiem doświadczonych filmowców, przy użyciu profesjonalnego sprzętu i z kompleksowym wsparciem firmy CANON – partnera technologicznego projektu, uczestnicy warsztatów zrealizują własne pomysły na krótkie formy filmowe oraz zaprezentują efekty swojej pracy na dużym ekranie kina HELIOS, podczas uroczystej gali finałowej.

W gronie specjalistów czuwających nad przebiegiem warsztatów znajdą się m.in. reżyserzy: Katarzyna Klimkiewicz, Grzegorz Zariczny i Antoni Nykowski, aktorzy: Anna Mucha i Robert Gonera, producent filmowy Derrick Ogrodny, scenarzystka Agnieszka Kruk, montażystka dźwięku Dorota Nowocień oraz autorzy zdjęć filmowych: Adam Palenta i Michał Dąbal.

organizator:
Stowarzyszenie FILMFORUM

współorganizator:
Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu

partner technologiczny:
Canon Polska

partnerzy:
Association Les Arts du Spectacle (Francja)
Szitafilm kft (Węgry)
Associazione Cinematografica e Culturale Laboratorio dei Sogni (Włochy)

Projekt 2017-1-PL01-KA105-038197 realizowany przy wsparciu programu Unii Europejskiej ERASMUS+

 

najbliższa edycja / termin:
  • 1. edycja
  • 2 - 8 lipca 2017 r.
koordynacja:
  • Dorota Kozłowska-Woźniak
  • Marek Pawlikowski

 

kontakt:
  • tel.: +48 22 392 03 22
  • e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Data rozpoczęcia

2017-07-02

Data zakończenia

2017-07-08

Obejrzyj materiał filmowy

Powrót do projektów Powrót do projektów